Hotel Kołodziej to nowe miejsce na konferencyjnej mapie Śląska, a konkretniej w samym centrum serca Śląska, czyli Katowic. Trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany jest w pięknej trzypiętrowej kamienicy z 1900 roku, która niewątpliwie dodaje naszemu hotelowi swojego niepowtarzalnego uroku.

 

Okoliczne atrakcje

Nasz obiekt położony jest niedaleko wielu atrakcji, które mogą stać się ciekawym pomysłem na spędzenie czasu, jeśli wybieracie się Państwo na przykład na kilkudniowe wyjazdy szkoleniowe. W pobliżu Hotelu Kołodziej można znaleźć wiele atrakcji, wstąpić do Śląskiego Klubu Golfowego, zażyć nieco ruchu korzystając z kortu tenisowego czy też zobaczyć ciekawe eksponaty w Galerii Sztuki Współczesnej. 

 

Nowoczesne pokoje

Nasz hotel swoim gościom oferuje komfortowe pokoje, pośród których znajdą Państwo pokoje jednoosobowe, bliźniacze pokoje z oddzielnymi łóżkami, pokoje małżeńskie, a także komfortowe i w pełni wyposażone apartamenty. Najważniejszym jednak są nowoczesne sale konferencyjne, które będą doskonałym miejscem na organizację spotkania biznesowego na najwyższym poziomie! Dla uczestników spotkań posiadamy specjalną ofertę noclegową w Hotelu Kołodziej.

 

Centrum konferencyjne na miarę potrzeb

Na terenie hotelu znajduje się centrum konferencyjne oferujące aż dwie nowoczesne sale szkoleniowe – dużą salę konferencyjną o powierzchni 110m² oraz małą salę konferencyjną o powierzchni 35m². Stwarzają one wiele możliwości połączenia, przez co można tu przeprowadzić zarówno szkolenia, kursy, pokazy czy wykłady na kilka osób jak duże spotkania konferencyjne. Oferowane przez Hotel Kołodziej sale konferencyjne doskonale sprawdzą się zarówno przy organizacji szkoleń dla nawet 230 osób, jak i przy kameralnych spotkaniach w kilkunastoosobowym gronie. Sale zostały wyposażone w rzutnik oraz ekrany, flipchart, flamastry, a także dostęp do szerokopasmowego internetu WIFI. Klimatyzowane, multifunkcyjne sale konferencyjne, profesjonalna obsługa i doświadczenie są gwarancją udanego  spotkania biznesowego.

 

Zapraszamy do podjęcia współpracy

Patrycja Cierpka

+48 510 140 549

Email : slaskiprzekroj@gmail.com