Hotel Kołodziej ** to nowy dwugwiazdkowy hotel butikowy, w centrum aglomeracji śląskiej. Duże przestronne pokoje, wyposażenie i dbałość o szczegóły, wspaniała kuchnia, monitorowane dwa bezpłatne parkingi dla samochodów osobowych oraz autokarów, bardzo dobry dojazd oraz indywidualne podejście do klienta to cechy które nas wyróżniają spośród konkurencji.

W ekskluzywnym Hotelu Kołodziej znajdują się luksusowe pokoje i apartamenty. Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o zagwarantowaniu najwyższego komfortu w trakcie pobytu. Dzięki świetnie zaplanowanej przestrzeni hotel odznacza się zbalansowanymi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Goście przebywający w naszych pokojach mają zagwarantowane podstawowe udogodnienie w postaci łóżek z bardzo wygodnymi materacami oraz w pełni wyposażone prywatne łazienki.

 

Wyposażenie pokoju

Poza standardowymi udogodnieniami w każdym pokoju znajduje się suszarka do włosów, ręczniki, kosmetyki, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Wszystkie pokoje hotelowe posiadają dodatkowo dostęp do Internetu bezprzewodowego.

 

Parking na 16 samochodów znajduje się w bramie kamienicy która ma wysokość 2,5m i szerokość 2,1m.
Parking na 30 samochodów lub 2 autokary znajduje się obok hotelu
Parkingi są zamykane i monitorowane, mają do nich dostęp tylko goście hotelu.